zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra

Kariéra

Technik obchodník

Hledáme „obchoďáka“, který chce budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a hledat nové příležitosti. Takový, který se možná teď úplně nepohybuje v oboru metrologie, měřící techniky, ale má chuť se učit nové věci a dále rozvíjet.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- vyhledávat nejvhodnější řešení pro naše zákazníky

- vedení obchodních jednání v rámci celé ČR

- připravovat obchodní nabídky

- pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat nové obchodní příležitosti

- prezentovat společnost a produkty na veletrzích, výstavách a dalších akcích společnosti

Co od Vás očekáváme?

- znalosti minimálně na úrovni SŠ technického směru

– měl/a byste mít povědomí o strojařině (např. umět číst výkres)

- dobré komunikační a prodejní dovednosti, máte tah na branku

- orientace na zákazníka, příjemné vystupování a vstřícný přístup

- spolehlivost a zodpovědnost, časovou flexibilitu

- znalost práce na PC – MS Office

- komunikativní znalost AJ

- aktivní řidič sk. B

Proč by to pro Vás mohlo být zajímavé?

- stabilní česká společnost, žádný korporát, žádné složité schvalovací procesy

- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

- motivující finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí s moderním vybavením

- samozřejmostí je telefon, notebook, vybavená kancelář

- možnost čerpat 2 sick days

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Jihomoravský kraj

    Brno,

    Křižíkova 2697/70

  • Společnost:TM Technik s.r.o.
  • Kontakt:

    Hana Řiháková

    e-mail: nabor@rework.cz

    tel: 736 195 800

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.

Kontaktní formulář

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte a pomocí tlačítka "Odpovědět" nám zašlete Váš životopis