zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Slovo ředitele

Slovo ředitele

Česká společnost TM Technik působí již 15 let jako obchodně technická firma zaměřující se na moderní délkové měřicí přístroje a technologie ve strojírenství. Spolupracuje s mnoha předními průmyslovými podniky, s jejich výrobními a vývojovými provozy a laboratořemi.

Společnost byla založena s cílem poskytovat technická řešení, produkty a služby v oblasti průběžné kontroly kvality výroby. Od svého začátku se profiluje získáváním a následným využíváním zkušeností v různých odvětvích průmyslu.

V počátcích činnosti se společnost orientovala na poskytování komplexních služeb v oblasti prodeje měřidel a měřicích systémů společně se zajištěním kalibrací, s cílem pomoci řešit provozní úkoly zákazníků. Postupně byla vybudována a vybavena akreditovaná kalibrační laboratoř, která je již 13 let spolehlivým partnerem pro kontrolu a správu měřidel rozličných typů. 

TM Technik chce seznamovat své zákazníky i s moderními zahraničními technologiemi, našla si proto své partnery ve Velké Británii, Německu, Itálii a Francii a začala je zastupovat v České republice a na Slovensku. Zároveň proběhlo rozšíření servisní skupiny, která zajišťuje metodickou a technickou podporu dodávaných produktů, služby preventivní údržby a instalace a opravy měřicích strojů včetně dodávky originálních náhradních dílů.

Společnost provádí specializované odborné činnosti, jako jsou školení uživatelů měřidel, poradenství v oblasti kalibrací a metrologie, či zakázkové měřicí služby, a to jak přímo u zákazníků, tak ve vlastních prostorách. Pro tyto účely má vybudované vlastní komfortní měrové středisko, které je vybavené špičkovými souřadnicovými měřicími stroji pro dotykové i bezkontaktní měření.

Společnost TM Technik je součástí holdingového uspořádání, které tvoří firmy, jež zajištují produkty pro kvalitu, měření a také pracoviště chráněné dílny. Holding celkem zaměstnává více jak 500 kmenových zaměstnanců různých profesních odborností.