Uzavření spolupráce mezi Siemens Industry Software a QPAG skupinou.

23. 2. 2024

Skupina QPAG, jejímž členem je také společnost TM-Technik, uzavřela strategickou spolupráci se Siemens Industry Software pro zastoupení Simcenter SCADAS a Simcentrer Anovis. 

Portfolio služeb v oblasti kontroly kvality posílíme o technologii měření pomocí zvuku a vibrací.

Simcenter SCADAS je hardware, který se vyznačuje flexibilitou, výkonem a přesností při provádění široké škály multifyzikálních měření. S jeho pomocí mohou zákazníci společnosti QPAG provádět kontroly kvality prostřednictvím zvuku a vibrací s maximální efektivitou a spolehlivostí.

Mezi klíčové výhody využívání Simcenter SCADAS patří:

·       Flexibilita a výkon hardwaru, který umožňuje provádění široké škály měření.

·       Možnost integrovat různé typy analogových a digitálních převodníků pro akustická, vibrační a odolnostní řešení.

·       Jednoduchá integrace hardwaru se softwarem Simcenter Testlab pro rychlé nastavení testů a přesné výsledky.

·       Možnost pořízení hardware jako službu (Hardware as a Service - HaaS), což umožňuje minimalizovat počáteční investice a optimalizovat náklady.

 

Simcenter Anovis (Acoustic Noise and Vibration Signal) nabízí kompletní softwarovou a hardwarovou platformu pro robustní a spolehlivé koncové testování v průběhu výroby. Systém Simcenter Anovis je kompletní řešení pro přesné a objektivní kontroly vyhovuje/nevyhovuje: od testování točivých strojů na konci výrobní linky až po nedestruktivní testování komponent a monitorování výrobních strojů s analýzou vibrací a zvuku.

 

"Jsme nadšeni z naší nové spolupráce se společností Siemens Industry Software. Díky Simcenter SCADAS a Simcenter Anovis máme nyní možnost nabízet našim zákazníkům další technologii pro kontrolu kvality, která nám umožňuje dosáhnout vyšší úrovně efektivity a spolehlivosti při odhalování vad. Tato spolupráce posouvá naše služby a můžeme tak lépe vyhovět potřebám našich klientů." říká Alexandr Pacal, technický ředitel společnosti QPAG.

"Spolupráce se společností QPAG přináší pro Siemens Industry Software jedinečnou příležitost více rozšířit dosah našich inovativních technologií. Vidíme v této spolupráci skvělý potenciál pro poskytování špičkových řešení v oblasti kontroly kvality a průmyslového inženýrství. Jsme přesvědčeni, že spojením našich sil je začátkem hlubší spolupráce, a zákazníkům poskytneme ještě větší hodnotu." doplňuje Jiří Kabourek, partner management executive Siemens Industry Software.  

Simcenter SCADAS a Simcenter Anovis nabízíme v rámci produktového portfolia společnosti TM-Technik, která je členem skupiny QPAG.

 

Obrázky